Veletrh hodinek SEW chystá jubilejní ročník. Letos proběhne již po desáté.

30. 4. 2024

Veletrh hodinek SEW chystá jubilejní ročník. Letos proběhne již po desáté.

Veletrh výjimečných hodinek SEW proběhne letos v listopadu, a to opět v Paláci Žofín. Desátý ročník slibuje v posunutém termínu větší množství vystavovatelů a několik velkých překvapení. Sérii přednášek opět okoření unikátní rozhovory a přednášky.

30. 4. 2024, Praha – V pořadí 10. ročník největší výstavy hodinek ve střední Evropě, Salon Exceptional Watches – SEW, proběhne v posunutém termínu, a to na konci listopadu. Ve dvou dnech, pátek a sobotu 22. a 23. 11. 2024, přivítá milovníky horologie, sběratele hodinek a představitele špičkových hodinářských značek v historických sálech pražského Paláce Žofín. Stejně jako v předchozích letech budou nejenom v hlavním sále, ale i v přilehlých místnostech, prezentovány nejnovější modely náramkových hodinek z více než 8 zemí světa a chybět samozřejmě nebudou ani zástupci z České republiky a Slovenska. Na desátém ročníku bude rozšířena výstavní plocha a návštěvníci se také mohou těšit na několik velkých překvapení.

Během posledních let se výstava vyprofilovala a stala se klíčovou pro všechny, kdo obdivují hodinářské umění a jemnou mechaniku. Její expozice jsou živoucím odrazem bohaté historie a neustálých inovací v dynamicky se rozvíjejícím sektoru, jehož obdiv i u nás neustále roste. „Nedávno jsme se vrátili z Watches and Wonders a musím říct, že jsem nadšený z toho jaký je o SEW zájem a jaké značky a osobnosti máme již potvrzené. Na desátý ročník také chystáme několik velkých překvapení a změn. Doporučuji si tedy termín 22.-23.11. zapsat do kalendáře,“ řekl Jan Pokorný, ředitel výstavy SEW.


Veletrh SEW přitahuje s každým ročníkem přední světové značky – od renomovaných horologických domů po průkopnické start-upy. A ani letošní rok nebude jiný. Salon i letos nabídne unikátní možnost vstoupit do světa nezávislých hodinářů, jejichž řemeslné dovednosti a kreativní přístupy poskytují návštěvníkům fascinující vhled do současných trendů. Toto vnímání podpoří i cyklus přednášek Igora Siroty, který se stejně jako v posledních letech, zasadí o zajímavý obsah a unikátní hosty.

Vrátit se zpět do novinek